Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Niekończone się ładowanie mapy ze steam
#1
Hej,

Przychodzę z problemem niekończącego się ładowania mapy pobranej ze steam, na jakiejś podstawowej mapie udaje się uruchomić grę. Ładowanie trwa w nieskończoność na próbę zostawiłem na noc i nie pomogło. Usunąłem wszystkie mody i inne dodatki i po kolei sprawdzałem czy działa(dodając mody i dodatki), wtedy gra zaczęła ładować się w podstawowych mapach gry ale dalej nie w tych ze steam.  Przesyłam log ponieważ nie bardzo rozumiem ostatnią linijkę nie wiem co to jest za modyfikacja.

P.S czy loading screen wam też robi robi problem z Trafic managerem? Tzn TM każe wyłączyć loadig screen.


Załączone pliki
.txt   output_log.txt (Rozmiar: 1.37 MB / Pobrań: 72)
.log   TMPE.log (Rozmiar: 12.69 KB / Pobrań: 54)
  Odpowiedz
#2
"Zwykły" Loading Screen Mod jest już nie wspierany, odsyłam do tego arkusza:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...=141983953
  Odpowiedz
#3
Dokładnie jak napisał SZyMeX mod nie jest wspierany, nawet lepiej, bo sam się wyłącza gdy wykryje nową wersję gry (dużą aktualizację) i kompletnie nic nie robi.
Dodany został do TM:PE właśnie dlatego, że nie ma kompletnie sensu go trzymać skoro nie działa. W linku znajdziesz zamiennik.

Jeśli chodzi o mapę, to tu moje pytanie. Czy chcesz stworzyć nową grę na podstawie mapy czy załadować starszy zapis który został utworzony na mapie. W pierwszym przypadku prawdopodobnie brakuje zasobów i modów które mapa w sama w sobie potrzebuje do działania, natomiast w drugim prawdopodobnie używałeś modów bez których zapis się nie wczyta.
Generalnie, mapa jest to w rzeczywistości taki ograniczony zapis gry, tworząc nową grę gra po prostu go kopiuje i ładuje podobnie jakby to był normalny zapis.

Kod:
Simulation error: Object reference not set to an instance of an object
  at NetNode.UpdateTags (UInt16 nodeID)

Błąd jest ściśle związany z brakiem wymaganych zasobów sieci drogowej i/lub kolejowej. Najprostszym rozwiązaniem będzie zasubskrybowanie zamiennika LSM i po prostu kolejna próba załadowania z włączonym generowaniem raportu. Następnie sprawdzeniu jakich elementów sieci drogowej lub kolejowej brakuje i ich subskrypcja. W 90% gra przerywa ładowanie przez braki w zasobach dróg czy kolei, pozostałe elementy jak propy, budynki, pojazdy nie są wymagane do załadowania - po prostu znikną z mapy.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości