Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Problem z Edukacja w Cities Skylines
#1
Witam gra Cities Skylines mi sie bardzo podoba jednak mam pewien problem. Mam 2 miasta jedno które ma 30 tys. osób oraz 7 tys osób. W obu tych miastach jest problem z edukacja. Mam dużo szkół podstawowych, średnich, uniwersytetów oraz biblotek publicznych jednak ciągle mam zapotrzebowanie na wykształconych pracowników w rejonie handlowym. Ciągle muszę usuwać budynki w rejonie handlowym i jest to bardzo wkurzające i przeszkadza w rozgrywce. Warto dodać że mam nakaz edukacji w mieście. Wiecie może jaka jest przyczyna tego i jak można ją naprawić chyba że to błąd gry i moze jest na to jakiś mod. Z góry dziękuje
  Odpowiedz
#2
Siema. Na pewno trzeba wsiąść pod uwagę fakt że samo postawienie szkoły nie sprawia że poziom edukacji się zwiększa. Na to potrzeba dłuższego czasu. Czasu na naukę simów Smile
  Odpowiedz
#3
Poza tym w C:S nie ma szkół dla dorosłych, więc jeśli ktoś jest starszy niż jest typowy wiek nauczania w danym typie szkoły, nie ma już szans na dalszą edukację ponad tę którą ma (wliczając jej całkowity brak).
  Odpowiedz
#4
Problemem może też być wyznaczanie zbyt dużej strefy. Powstaje wtedy zbyt wiele budynków w porównaniu do zapotrzebowania. Pracownicy zamiast zapełnić wszystkie miejsca pracy w danym budynku rozmieszczają się po wszystkich, które powstały np. po jednym pracowniku na budynek co powoduje płacz o zbyt małą liczbę pracowników. Błąd popełniany przez wielu graczy Cities. Zamiast zaznaczać cały plac po zabudowę wyznacz np. miejsce dla 3 budynków. Każdy z nich ma określoną liczbę miejsc pracy. Kiedy budynki zapełnią się pracownikami postaw kolejne.
  Odpowiedz
#5
To fakt, ale to właśnie konsekwencja powyższego problemu - wykształceni ludzie pojawiają się z czasem, systematycznie, wraz z ukończeniem szkoły, więc wiadomo, że budowanie setek miejsc pracy nie wypali.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości