Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Region San Andreas
#1
Nie, to nie jest mapa z GTA, lecz uznałem  że ta nazwa pasuje do samego klimatu jaki chce osiągnąć. Mapa jakoby z gry z otwartym światem, okolice Kaliforni. Chce pokazać Wam klimat jaki udało mi sie już uzyskać i możecie powiedzieć co o tym sądzicie.

Nie jest narazie stworzone zbyt wiele, ale praca idzie dośc szybko. Staram się zapełnić mape szczegółami, ale też nie chce przesadzić żeby mój komputer sie nie spalił. Tam gdzie sie da wsadzam co mi przyjdzie do głowy.

Jak narazie zajmuje się stolicą regionu. Pełne palm, imprez i gorących gwiazd.

Komentujcie, oceniajcie i mówcie czy klimatem znaleźliście się właśnie tam Smile

[Obrazek: qQVGQpS.jpg][Obrazek: dROSX8W.jpg][Obrazek: TtPFtIV.jpg][Obrazek: o3Ly2XM.jpg][Obrazek: LQ7idKG.jpg][Obrazek: nDl7UOi.jpg][Obrazek: sdwZVO2.jpg][Obrazek: Yj0Zm5U.jpg][Obrazek: 5aKI060.jpg][Obrazek: 75plXRu.jpg][Obrazek: casQaz6.jpg][Obrazek: eFni9TK.jpg][Obrazek: gElOQUh.jpg][Obrazek: O5hNmhA.jpg]
 Podziękowali: matthew94s
  Odpowiedz
#2
fajnie to wyglada ale zrob cos z tym wiaduktem nad pasem startowym Wink generalnie nie lubie latac ale w tym wypadku calkowicie bym zrezygnowal z samoloty xD
  Odpowiedz
#3
Zmieniłem to i pas "konczy się" tak z 50 metrów wcześniej. Ta czesc pod wiaduktem jest wyłączona z użytku hahah
  Odpowiedz
#4
[Obrazek: dskicRv.jpg]

Ogólny zarys nowej części miasta:

[Obrazek: qvzlg6l.jpg]


Nowa część miasta, którą tworzy nowy FedEx Forum (centrum spotkań i imprez masowych):

[Obrazek: AHSC61u.jpg]

Tutaj mamy Uniwersytet Adama zawierający w sobie nawet Akadmię Surfingu:

[Obrazek: kSkMrWo.jpg]
  Odpowiedz
#5
Oto najważniejszy punkt Margareth, czyli Vinewood (hmmm, ciekawe skąd ta nazwa). Zamieszkują ją najwybietniejsze i najbogatsze gwiazdy znane z kultury filmowej. W tle widać słynny napis dodające dzielnicy większą rangę i renomę. Wśród gwiazd mieszkających tam jest również posiadłość pra pra pra wnuka założyciela Margareth - Johna Strausa Jr.


[Obrazek: 2rurtb6.jpg]

Węzeł Wschodni, prowadzi do pola naftowego oraz miasteczka Berrysville. Przy wjeździe możemy oglądać z jednej strony lotnisko a z drugiej opuszczony, podniszczony stary tor wyścigowy. Tor został zamknięty w 1993 roku, ponieważ główny patron a zarazem sponsor Eddie Volage zbankrutował, a miasto nie miało środków do prowadzenia interesu dalej. Kto wie, może kiedyś nastąpi przełom i jedna z głównych atrakcji Margareth wróci do życia. Jak narazie czas tam spędzają bezdomni. Ciekawostka: Przez ostatnie 10 lat zanotowano tam najwięcej zabójstw w całym regionie San Andreas [62].

[Obrazek: 4mFZbE3.jpg]

Jak mogliście zauważyć i wywnioskować w Vinewood muszą znajdować się studia filmowe. Założone w 1954 roku studio Vinewood prowadzi w globalnym rynku filmowym. Rocznie wydaje ponad 100 filmów w 5 różnych językach w tym Hiszpański i Francuski. Studio rozszerzyło się o nowe miasta i produkcja nie skupia sie tylko w Margareth, ale też innych miastach Ameryki, w tym dwa w regionie San Andreas.
Ciekawostka: Na teren placówki można wejśc bez żadnej legitymacji, ale wejście do hangarów i kina wymaga specjalnej złotej karty VIP, którą otrzymuje się za specjalne zasługi dla miasta/kraju etc.


[Obrazek: VwnSLLF.jpg]

Dolne Vinewood rozbudowało się z powodu potrzeby pracowników obsługi filmowej. Zwiększyło to popyt na mieszkania w tej dzielnicy a także na usługi. To doprowadziło do powiększania się grona turystów odwiedzających tę okolicę. Jest to jedno z bogtaszych miejsc w San Andreas. Wszyscy zarabiają na nieświadomych turystach. Jeśli jesteś zwykłym farmerem z Montany lub drwalem z Berrysville to właśnie jest miejsce dla ciebie. Wystarczy smykałka do interesów i troche czasu. Sukcjes gwarantowany (nie oddajemy pieniędzy za niepowodzenie).

Bliskość uniwersytetu Adamsa także dodała swoje trzy grosze do takiego rozwoju okolicy. Dookoła starego toru 60% mieszkańców to studenci, którzy zarabiają pracą w miejscach turystycznych w Dolnym Vinewood.

[Obrazek: vkWVvgr.jpg]

Mam nadzieję, że lekkie dopowiedzenie przyniesie mi tutaj więcej turystów. Od teraz każdy post będzie miał lekką historyjkę. Jeśli będziecie chcięli wiedzieć o jakimś miejscu więcej - piszcie śmiało. Każda miejscówka ma swoją historię.
 Podziękowali: garfield , Slightly Mad
  Odpowiedz
#6
Witamy w Willows!
Dzielnica oferuje wiele drogich mieszkań, dużo złodziei oraz słaba opieka medyczna. Żartuje. Tylko jedno stwierdzenie jest prawdziwe. Sami wybierzcie się tam i sprawdźcie! Właśnie ruszyła tam codzienna wycieczka piesza turystyczna. Jedyne 21$!

Wille i nowoczesne bloki oferują Wam tyle swobody, na ile was stać (45,000$ za metr). Skorzystaj już teraz. To Twoja jedyna szansa!


[Obrazek: dTgOYYb.jpg]

Jeden z naszych satelitów z agencji kosmicznej (satelita wystrzelona z regionalnej agencji kosmicznej) zrobił zdjęcie naszego wspaniałego Margareth. Jesteście może ciekawi dlaczego niektóre tereny są puste? Są to oczywiście zamazane fragmenty które akurat przysoniły chmury. Dziękujemy Ci wietrze pacyficzny za twą hojność i te chmurki. Widać stąd nawet naszą rozgłośnie radiową. Kto pierwszy ją odszuka? *hahaha*


[Obrazek: 0uCSPcv.jpg]

Nasze najstarsze centrum handlowe obchodzi właśnie 30 lecie! Wszystkiego Najlepszego! Co prawda wszystko tam jest drogie, jednak czasem dam radę się skusić na małe zakupy. Zwykle kończy się na tym że zabieram ulotki ze śmietnika i szybko uciekam. Żaden ochroniarz mnie jeszcze nie złapał *hahahah*.

Na szczęście na przeciwko jest Bauhaus. Tam mnie stać już na rękawiczki i reklamówkę. Jak dobrze się pracuje w radiu.
 Życzmy szczęścia naszym rywalizującym ze sobą marketom i przenieśmy się dalej.

[Obrazek: vXBAtFF.jpg]

Ahh... Jak dawno nie spałam w namiocie pod gwiazdami. Pora się wybrać na Marble Mountain. Oglądać nasz krajobraz z najlepszego punktu.
Czy ktoś jedzie ze mną?
Weźcie namiot. Ja go nie mam.

[Obrazek: DYVqLCo.jpg]

Od kiedy nowy gubernator wprowadził prawo o zalesianiu, wszystkie drzewa z mojego rodzinnego miasteczka zostały przeniesione do Margareth.
Czasem tęsknie za zabawami w lesie.
Na szczęście mamy teraz w mieście pełno zielonych i dużych drzew. Każde z nich dostarcza nam wspaniały tlen.
Można poczuć się jak w lesie.

Czy nie uważacie że życie w Downtown musi być stresujące? Same budynki, w nocy jasno, pełno ludzi. Jak dobrze jest mieszkać na Vesppuci. Co prawda z okna mam widok na mur, ale zawsze to lepsze niż widok na inne okno *hahahah*

[Obrazek: xk1gCMl.jpg]

W końcu zapadł zmrok. Można się zrelaksować i poczuć bryzę morską. Świat (poza Downtown) ucichł. Nasze gwiazdki z Vinewood już śpią, studenci imprezują. Słońce tak nie grzeje, więc spacery o tej porze po Venice Beach dają ulgę od życia doczesnego. Pora się tam wybrać. Moja zmiana się kończy. Do następnego razu i dobranoc. Była z Wami Ann!

[Obrazek: O9iB3Tp.jpg]
  Odpowiedz
#7
Mapa stolicy regionu - Margareth:
Jest to jeden z głównych węzłów stanu. Łatwy transport pomiędzy portem, lotniskiem a dworcem centralnym zapewnia szerokie możliwości podróży przez region San Andreas zaczynając od tego miasta. Jest to zwykle pierwszy punkt wycieczek po regionie. Rownież rozwinięta komunikacja drogowa umożliwia szybki dostęp do pozostałych miast w okolicy. Autostrada Krajowa nr 5 zaczynająca się w Seattle a dojeżdżająca aż do Meksyku jest jedną z głownych dróg prowadzących przez Margareth.
Ciekawostka: Podczas remontu głownego węzła autostrady nr 5 z "osiemnastką" w 1999 roku, droga 88 została powiększona o jeden pas. Nikt nie wie czemu, ale po remoncie pas zlikwidowano i wyremontowano drogę do pierwotnego stanu.

[Obrazek: 5L9v5FQ.png]

Widok z samolotu przelatującego nad regionem:
Można zobaczyć na tej fotografii Margareth w całej okazałości. Jak widać niektóre statki zabłądziły podczas wypływania z portu.

[Obrazek: CQFxi2L.jpg]

Nad miastem zalęgły się chmury deszczowe. Pora schować się do domów i oglądać następny odcinek Waszego ulubionego serialu. Na zdjęciu widzimy wschodni wjazd do miasta a w tle Downtown z bankiem centralnym na czele. 


[Obrazek: DO8nqUa.jpg]

Widok na Downtown i Vesppuci ze statku Victoria:
Plaża przyciąga do miasta najwięcej turystów. Pełna jest sportowców, rowerzystów i ludzi którzy po prostu chcą się poopalać. Całośc możemy oglądać z koła widokowego zaraz obok Stacji Autobusowej.

[Obrazek: E2FtHTo.jpg]

Vesppuci, czyli turystyczna stolica miasta:
Rzadko kiedy możemy tam spotkać naszych sąsiadów. Zwykle chodzą tam turyści smakując coraz to inne smakołyki w 45 różnych restauracjach. Zabawa jest tam 24/7. Nawet w nocy Vesppuci zmienia się w klubowe centrum. Jeśli chcecie się rozerwać to właśnie tam. Uważajcie jednak rano na ból głowy i brak portfela. Dominują tu hotele i bary, ale obok Dworca znajdują sie najstarsze bloki w regionie. Stwierdzono że nie będzie się ich burzyć ze względu na sentyment jaki zostawiły na ogólnym widoku miasta.


[Obrazek: KblL7Tr.jpg]

Jeśli wolicie rozrywkę bardziej kulturalną oraz sportową, zapraszamy do klubu golfowego w Ganton. Znajduję się zaraz obok wjazdu z drogi numer 42. A jeśli chcecie tam wypocząć to naprzeciwko jest motel Ganty's. Jak na taką lokalizacje ceny są okazjonalne. Jedynie co przeszkadza to widok na magazyny Ganton. Jeśli lubicie spać przy szumie ciężarówek - jest to miejsce dla Was!


[Obrazek: pCopQMD.jpg]
  Odpowiedz
#8
fajnie jest klimat i podobaja mi sie zabawne opisy calosci Smile
  Odpowiedz
#9
Te radiowe komentarze sprzed dwóch postów bardzo mi sie spodobały podczas pisania i myślę, że czasem będą się pojawiać wlaśnie pisane w tym stylu. Dziękuje ślicznie Smile
  Odpowiedz
#10
Oficjalnie mogę powiedzieć, że region nie będzie już rozbudowywany ze względu na niekompatybilność z nowymi modami. Myślę że to jedno miasto już wystarczająco wykorzystało mój potencjał na Amerykańskie miasto. Pozdrawiam i zapraszam do mojego europejskiego projektu.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości