Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Traffic Manager
Założony przez: Pawel
#1
Traffic Manager
Mod poprawiający płynność ruchu ulicznego
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Główne opcje:
Usuwanie, montaż świateł ulicznych
Nadawanie oraz pierwszeństwa na skrzyżowaniu poprzez znaki drogowe
Manualna zmiana świateł
Ustawianie cyklu świetlnego wraz z ustawieniem czasu świateł z skoordynowane z innymi światłami co daje możliwość stworzenia zielonej fali.
Usunięcie z dróg wszystkich pojazdów – jeśli całe miasto się zakorkuje

https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... ic+manager
  Odpowiedz
#2
Nie wiem gdzie zadać to pytanie. Nie jestem wytrawnym graczem ale nie dawno zapragnąłem pograć sobie w tę gre. I po kilku dniach dowiedziałem się, że właśnie istnieją mody. Wiem, że muszę wejść na platformie steam, muszę zasubskrybować i??? Co dalej? Włączam gre. Żadnych modów nie ma. Mam podstawową wersje Cities Skylines Delux. Czy to że gram na Macu może mieć wpływ? Pomocy! Zaznaczam, że totalnie nie ogarniam takich spraw
  Odpowiedz
#3
(19-11-2022, 20:56)stasiu177 napisał(a): Nie wiem gdzie zadać to pytanie. Nie jestem wytrawnym graczem ale nie dawno zapragnąłem pograć sobie w tę gre. I po kilku dniach dowiedziałem się, że właśnie istnieją mody. Wiem, że muszę wejść na platformie steam, muszę zasubskrybować i??? Co dalej? Włączam gre. Żadnych modów nie ma. Mam podstawową wersje Cities Skylines Delux. Czy to że gram na Macu może mieć wpływ? Pomocy! Zaznaczam, że totalnie nie ogarniam takich spraw

Wydaje mi się, że nie do końca dobry dział wybrałeś, ale tak w skrócie, żeby uniknąć problemów, mody subskrybujesz gdy gra jest wyłączona (przez klienta Steam), następnie powinieneś sprawdzić czy się pobrało, na widoku pobranych gier w Steam (po kliknięciu subskrybuj na dole okna zazwyczaj pojawia się informacja, że Steam właśnie coś pobrał/pobiera).

Jeśli zasubskrybowałeś już wszystko co chcesz to po prostu uruchamiasz grę i w głównym menu pod zakładką "Menedżer treści" na karcie Mody powinieneś zobaczyć wszystkie modyfikacje, następnie wszystkie włączyć (tym checkbox'em). Jeśli czegoś brakuje to musisz wyłączyć grę i teraz jest kilka sposobów, żeby zmusić Steam do synchronizacji plików. Najprostszy to w ustawieniach klienta Steam zmiana regionu pobierania na inne miasto, najlepiej takie które znajduje się dość blisko, ale może być gdzieś w Europie nawet, przy światłowodowym łączu nie ma to większego znaczenia.

I właściwie tyle, Steam powinien się "ogarnąć" i pobrać wszystko co zostało zasubskrybowane, więc po uruchomieniu gry powinieneś zobaczyć wszystkie modyfikacji w zakładce Mody, w Menedżerze treści, jeśli nadal nie działa, to czasem wystarczy odsubskrybować i zasubskrybować jeszcze raz.
  Odpowiedz
#4
Hej, link nie działa.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości