Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Znikające połączenia w rozkładzie jazdy
#1
Raz po raz pojawia się ikonka, że połączenie (we wszystkich rodzajach transportu) nie jest ukończone. Nie wprowadzam żadnych zmian, a nagle połączenie się "urywa". Pociągi nadal jeżdżą, a kolorowe strzałki kończą się na stacjach. W podglądzie połączeń pokazuje ilość taboru, ludzi, wszystko działa - a nad przystankiem ikonka o braku połączenia i brak kontynuacji połączenia. Jest tylko wychodzące lub przychodzące. Na pewno nie ma tam "nowej trasy", nieukończonej, itp. Możecie coś doradzić?
  Odpowiedz
#2
Mógłbyś pokazać screena z tego jak to wygląda? Czasem zdarza się, szczególnie po zmianach w skrzyżowaniach, torach itp, że gra przez chwilę zgłupieje i mimo możliwego połączenia i teoretycznie działającego transportu będzie pokazywać zerwaną trasę. Ale po parunastu sekundach na trybie turbo zazwyczaj wszystko wracało do "normalności". Ewentualnie w takich sytuacjach przestawiałem jeden przystanek w pobliżu tego zerwania trasy jedno "pole" dalej (w następne miejsce gdzie ten przystanek można ustawić) a potem z powrotem na swoje właściwe miejsce i również łapało trasy bez problemu.
  Odpowiedz
#3
Miałem taki sam problem jak stawiałem przystanki bez robienia linii do nich. Chciałem budować a później dodawać linie. Niestety postawienie jednego przystanku dodaje automatycznie nową linię. Połączenie kliku przystanków później powoduje załączenie nowych linii a te stare pozostają w tle niezakończone - dlatego pokazują się te ikonki.

Zobacz w podglądzie linii czy nie masz jakiejkolwiek linii posiadającej tylko jeden przystanek.

Jeśli problem dotyczy każdego przystanku to niestety nie pomogę. Spróbuj usunąć całą linie i postawić ją na nowo (niestety) może wówczas problem zniknie.
Może masz jakiegoś moda zainstalowanego odpowiedzialnego za transport publiczny.
[Obrazek: 684ff5ec-e7b6-4d14-9a9f-356488777906-pro...er-480.png]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości