Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Zaawansowany amator bierze Workshop na warsztat
#16
Jakich sposobów?
Generalnie ciężko inaczej: siedziałem parę dni jak pojebany, przeglądałem praktycznie wszystkie karty ze wszystkich 'działów' obiektów z warsztatu i subskrybowałem te, które mnie interesowały... Licząc, że później to się jakoś samo uporządkuje tematycznie... Duży uśmiech
Musiałem to ogarniać trochę od dupy strony, czyli redukując subskrybcje (bo pewnie by mi kompa wysadziło, gdybym otworzył cities z tyloma subami) i tworząc w swoim koncie steam kolekcje dotyczące poszczególnych tematów.
Człek się uczy całe życie. Ponad 10 lat na steamie spędziłem, a nie wiedziałem o możliwości robienia kolekcji... Duży uśmiech

Co do wymienionych przez Ciebie modów - o co dokładnie chodzi? Pytasz czy są jeszcze jakieś podobne do tych?
Szczerze? Nie wiem. Jak mówiłem - dopiero skończyłem robić porządki. Teraz będę sprawdzał tak naprawdę które warto używać i za co one odpowiadają, żeby zrobić już ostatni podział - must have Wink
Btw. mogą się zdarzyć mody, które są do siebie bardzo podobne albo się dublują (jeśli ktoś komuś podkradł, czy wymyślił koło na nowo) i jest wiadomym, że czasem niektóre nie chcą ze sobą współpracować. Często autorzy podają takie info, ale też można się o tym dowiedzieć z komentarzy
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Zaawansowany amator bierze Workshop na warsztat - przez maciov - 21-11-2017, 01:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości