Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Prąd, tunele i wszystko!
#3
(28-12-2017, 00:51)SZyMeX napisał(a): 1. Od długiego czasu gram z nieskończoną ilością pieniędzy ale pamiętam że z prądem zawsze miałem problemy :E Brakowało mi kasy na elektrownie, przez co nie było prądu, przez co ludzie wyprowadzali się z miasta, przez co nie miałem kasy na elektrownie. Takie błędne koło :E
Ja bym ci polecił "zatrzymać" miasto w rozwoju na poziomie gdy masz wystarczająco prądu i jednocześnie zarabiasz jakąś sumę pieniędzy. Poczekałbym tak aż do momentu gdy byłoby mnie stać na elektrownie węglową (lub naftową? już nie pamiętam która lepsza :P) i wybudowałbym ją by mieć zapas prądu.
Zawsze możesz szukać też (dużo ciekawszych swoją drogą) elektrowni w workshopie. Niekiedy kosztują mniej a są bardziej wydajne i co najważniejsze, bardziej realistyczne Smile

2. Wszystko zależy od tego jak grasz i jakie masz potrzeby. Prawdę mówiąc można zbudować miasto bez żadnego tunelu. Wszystko zależy jak grasz i co ci przyjdzie do głowy Smile

Jak masz jeszcze jakieś pytania, wal śmiało Smile

Poradziłem sobie jakoś, przebiłem jedenaście tysięcy mieszkańców. Ale mam mega problem z biznesami, co chwile musze burzyć. Nie mam zapotrzebowania ani na sektory mieszkalne czy biznesowe. Po prostu przestać budować miejsca na biznesy a nadgonić mieszkańcami?

Bardzo ważne pytanie, jak pozbywać sie zwłok. Jakkolwiek to brzmi Duży uśmiech Nie moge krematorium a mam ponad 100 ciał do zakopania Duży uśmiech co robić z tym?

To jeszcze jedno, jak śmieci się pozbywać? Stawiać mnóstwo wysypisk i utylizatorów?
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Prąd, tunele i wszystko! - przez mvciekek - 27-12-2017, 23:48
RE: Prąd, tunele i wszystko! - przez SZyMeX - 28-12-2017, 00:51
RE: Prąd, tunele i wszystko! - przez mvciekek - 28-12-2017, 01:14
RE: Prąd, tunele i wszystko! - przez SZyMeX - 28-12-2017, 10:28
RE: Prąd, tunele i wszystko! - przez kabexxx - 31-12-2017, 00:10
RE: Prąd, tunele i wszystko! - przez SZyMeX - 31-12-2017, 00:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości