Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - opinie na świeżo po premierze
#26
Nie grałem w tę grę zbyt długo z uwagi na to, że wczoraj w nocy dopiero ściągnąłem paczkę instalacyjną. Spędziłem z grą max. 2h i póki co jestem oczarowany jej treścią Smile
Trochę muszę ogarnąć temat ewentualnych modów i pobierania ich do środowiska gry a także edytorów obiektów i map, które z pewnością pozwolą na nieskończoną ilość możliwości/rozwiązań wprowadzanych stopniowo do gry Smile

Mam jednak do Was pytania odnośnie patcha o którym mowa była jeszcze przed premierą. Skąd patch pobrać? Wybrałem w steam aktualizacje ale żadna zawartość mi się tam nie pojawiła.
Jak zatem mam zainstalować patch gdyż widzę, że chyba gra przy instalacji od razu tego nie pobrała, skoro autobusy mi rozjeżdżają ludzi na pasach i auta czasem wjeżdżają jedno na drugie, co ten patch niby miał naprawić Smile Za pomoc z góry dziękuję! Smile

P.S. To co mi się nie spodobało to niewygodne połączenie drogowe dla miasta na początku gry...2 drogi jednokierunkowe i kombinowanie jak tu zrobić wjazd do miasta na którym nie będą tworzyły się korki Smile Jakieś sugestie? Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości