Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - opinie na świeżo po premierze
#53
Mnie już szlak trafia i obawiam się, że dopóki gra nie zostanie solidnie połatana to zbudowanie gęstego miasta niczym Nowy York które będzie normalnie funkcjonować, będzie niemożliwe. W moim mieście już przy 30 tys. mieszkańcach zaczęły się poważne problemy których nie potrafię się pozbyć. To wszystko dzieje się prawie na pewno przez zły system sterujący AI po drogach. Robią się korki, straż pożarna i karetki nie nadążają do zgłoszeń, śmieciarki nie zdążają po odbiór śmieci a karawany po truposzy. Najgorsze jest to, że choćbym pokrył niemal każdą ulice odpowiednim budynkiem to i tak problem pozostaje. Zresztą jak kliknąłem na najbliższe krematorium które było tuż za zakrętem od budynków pełnych trupów to okazało się, że żaden wóz nie jest w użyciu! Dodam też, że budżet na zdrowie dałem na max.
Z braku miejsca postanowiłem przenieść się za autostradę i rozpocząć rozbudowę nowej części miasta co bardziej wygląda na całkiem nowe miasto ze względu na przecięcie przez autostradę i lekkie odstępy od niej. Wydzieliłem trochę stref na budynki mieszkalne o wysokiej zabudowie, nastawiałem parków, stację straży pożarnej, cmentarz, krematorium, komisariat policji i przychodnię. Dodatkowo puściłem 2 sześciopasmowe drogi jednokierunkowej w przeciwnych kierunkach, poprzecinane tylko w niektórych miejscach aby nie robić za dużo skrzyżowań. I co? TO SAMO! O ile jeszcze służby się wyrabiają tak znowu te karawany nie. Stara część miasta to jedna wielka ikona opuszczonego budynku - pojawiają się one non stop, jak pozbędę się 30, to zaraz pojawi się kolejne 30. W nowej części miasta ledwo po wybudowaniu też zaczęły się pojawiać opuszczone budynki.
Wcześniej jeszcze w starym mieście zmodernizowałem drogi dla większej przepustowości, porobiłem objazdy w formie podniesionych dróg i dupa.
Szczerze to mi się już grać odechciewa. Najnowsze SimCity miało podobny problem ale tam nie było takich cyrków z opuszczaniem budynków itp. Dodatkowo tam od każdego mieszkańca można było uzyskać informację co dokładnie mu się nie podoba, a w Skylines jedynie durne powtarzające się chmurki. Najgorsze jest to, że AI w SimCity przebudowano po roku albo i więcej. Mam nadzieję, że tu nie będzie trzeba tyle czekać.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości