Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Snowfall CS: Snowfall-Dev Diary 1: Przygotuj się na opady śniegu-Tłumaczenie
#12
Oczekując na kolejny dodatek miałem największą nadzieję właśnie na dodanie tramwajów jako kolejnego środka komunikacji, ale także zmiennych warunków pogodowych i co za tym idzie, następstw tych zmian jak np. podtopienia, susza, burze etc. Nie jest to coś, czego gra nie mogłaby udźwignąć... nie wchodzę tutaj już w bardzo rozbudowane tryby walki ze skutkami pogody, ale sam fakt wprowadzenia 4 pór roku i zmiennych warunków pogodowych bardzo urealniłby rozgrywkę... cóż. Może następnym razem się uda?

Co do tramwajów... widziałem na krótkim trailerze błąd w postaci auta, które wjechało w tramwaj... w zasadzie połowa auta była zatopiona w tyle tramwaju i trochę mnie dziwi fakt, że Twórcy gry do tej pory nie naprawili błędu związanego z ruchem aut i pieszych... nadal auta potrafią przez siebie wzajemnie przejeżdżać... pomimo zwalniania przed pieszym nadal przez niego przejeżdżają etc. Silnik gry pod tym kątem jednak trochę zawodzi, gdyż kolizje aut czy też ich brak, ale co za tym idzie większy realizm zachowania pojazdów dodatkowo stanowiłby wyzwanie w grze.

Jeszcze jedno słowo odnośnie tramwajów... otóż widzę, że tramwaj nie ma linii trakcyjnej na trailerze. Mam nadzieję, że linie te jednak się pojawią, zaś proces układania torów będzie dość dowolny...albo na jezdni, albo poza jezdnią, np. mogłaby automatycznie budować się trakcja tramwajowa po wyznaczeniu trasy danej linii. Chciałbym jednak aby i w tym zakresie była możliwość budowy pasa tramwajowego po którym nie jeżdżą inne pojazdy, jak również i takiego na którym pas jest współdzielony z autami.

Wiele oczekuję od tego dodatku/dlc... a jeszcze więcej od moderów, którzy z pewnością poprawią podstawy, które zaproponuje nam studio. Chwała im i chwała studiu za to, że produkt nieustannie się rozwija! Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Dev Diary 1: Przygotuj się na opady śniegu-Tłumaczenie - przez istari - 22-01-2016, 10:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości