Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? / Tempo rozgrywki
#3
(18-07-2017, 14:20)Egoista napisał(a): Gabriela  twoim  rozwiązaniem jest  move it!   Dzięki  niemu   możesz  dosłownie  wszystko  chwytać  w  grze .  
Możesz  także  kopiować  stworzone  obiekty  pojedynczo lub  cała  grupę .  
Na yt  na krótkie  tutoriale Smile


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

a jak podnosić obiekty w gore w powietrze budynek czy reklamę?

(18-07-2017, 14:38)Gabrielle napisał(a):
(18-07-2017, 14:20)Egoista napisał(a): Gabriela  twoim  rozwiązaniem jest  move it!   Dzięki  niemu   możesz  dosłownie  wszystko  chwytać  w  grze .  
Możesz  także  kopiować  stworzone  obiekty  pojedynczo lub  cała  grupę .  
Na yt  na krótkie  tutoriale Smile


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

a jak podnosić obiekty w gore w powietrze budynek czy reklamę?

Mam takie pytanie, zauważyłam że karetki, radiowozy i wozy strażackie jadąc na wezwanie to stoją na światłach w  korkach i zwyczajnie jadą w szeregu samochodów i ich nie wyprzedzają plus inne pojazdy nie zjeżdżają im z drogi co jest nie z tym jak jest w życiu. jak to wytłumaczyć i czy są rozwiązania by  było realistycznie?
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - przez Gabrielle - 18-07-2017, 14:38
RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - przez Gabrielle - 20-07-2017, 11:04
RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - przez Gabrielle - 22-07-2017, 11:52
RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - przez Gabrielle - 25-07-2017, 20:52
RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - przez Gabrielle - 26-07-2017, 16:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości