Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - Dziennik Dev 2: Zagospodarowanie stref
#2
Strefowanie wygląda dobrze i realistycznie. Największe obwy są oczywiście o średnią gęstość, mianowicie gracze boja się, że budynki zaczną w niekontrolowany sposób zamieniać się w wieżowce a kamienice znikną całkowicie i pozostaną same wysokie budynki i domki. Z tego co wyczytałem to wysoka gęstość będzie się rozwijać, będzie 5 poziomów, pierwsze 3 to średniej gęstości kamienice, 4 i 5 to wieżowce, ale żeby budynki rozwinęły się do 4 i 5 poziomu będzie trzeba spełnić absolutnie wszystkie wymagania mieszkańców, służby publiczne, parki, edukacja w najbliższej okolicy i wysoka wartość ziemi a to wcale łatwe nie będzie. Bo jak twierdzą twórcy nie wystarczy tylko postawić obok szkołę czy posterunek policji, żeby budynki rozwinęły się o kolejny poziom. Trzeba poczekać aż mieszkańcy zaczną sie kształcić, wzrośnie długość życia, poziom zadowolenia itp.
Mam nadzieję, że tak rzeczywiście będzie bo o ile chciałbym mieć wysokie downtown w moim mieście o tyle nie usmiecha mi się posiadać wieżowce obok domków jednorodzinnych, lubie strefy przejściowe między centrum a przedmieściami.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości