Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines – Dziennik Dev 3: Zasoby naturalne
#8
Ja właśnie na to liczę.
Nawiąże też do SimCity 2013. Nigdy nie grałem w tą gre wcześniej, czytałem jedynie recenzje i opinie, ale postanowiłem kilka miesięcy temu, że ją wypróbuję, dopóki nie zagram - nie powinienem oceniać. No i porażka... Już nie będę pisać o wielkości mapy bo to jest śmieszne, żeby miasto budować 2-3 godziny. Widok na region - tragedia, wygląda to jak miasteczka - potwory oddzielone sztucznymi granicami. Poziom trudności - żaden. Surowce wyczerpują się zanim porządnie KG rozwijasz, nie mówiąc o wysyłaniu ich na wielkie dzieło. O prawdziwej kolei, stacjach mowy nie ma, tej towarowej nigdy nie budowałem. Budynki jak z klocków lego, nie można dobrze wypełniac luk w zabudowie a sam system wytyczania stref doprowadza tylko do tego że obok wieżowca stoi budka z lodami albo przyczepa kempingowa..
Dlatego tak bardzo ucieszyła mnie wiadomość o Skylines. Kiedy w połowie sierpnia zobaczyłem przypadkowo info o tej grze i link do trailera byłem wniebowzięty, bo Cities XL mnie już znudziło - to mozolne plopowanie wszystkiego i brak jakiejkolwiek dynamiki w grze dobija a SImCity 4 nawet z dodatkami to tez już nie to - tylko mechaniczne budowanie wszystkiego jak puzzle. Dla mnie najwazniejsza jest teraz symulacja, rozgrywka, zabawa ale inteligentna i wciągająca, w miarę odzwierciedlająca rzeczywitość, tyle na ile jest to możliwe rzecz jasna, ale mająca swój poziom trudności Smile I jest to dla mnie duzo bardziej ważniejsze niż fakt, czy będą modułowe porty lotnicze, promenady itd. To z pewnością dodadzą moderzy lub twórcy jako dodatki.
Ok to się rozpisałem, wiem, że to nie jest zbyt odpowiedni temat ale musiałem Wink
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości