Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Vice City
#7
Miasto po ostatnim update nieco się rozrosło. Ostatnio nie miałem jakoś okazji grać, więc postępy nie są olbrzymie, ale za to jakie spektakularne!
Kiedy Łest Cołst Osiedla zetknęły się z Miasteczkiem Akademickim pomyślałem o stworzeniu nowej, bardzo wieżowcowej dzielnicy. Taki Buzajness Kłarter z dwa razy wyższymi budynkami. I oto jest- Pyrkowice Stadion, nowoczesna dzielnica wspierająca dużych przedsiębiorców, wysoką zabudowę i posiadająca stadion oraz halę expo Smile
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Willis Tower, olbrzymia budowla ze Steam Worskshopu nadała miastu wygląd prawdziwej metropolii. Teraz można moje miasto w końcu nazywać "megalopolis" (wiem, ten termin nie oznacza dużego miasta tylko zespół kilku dużych 8-) ).
Kilka screenów miasta i nowej dzielnicy:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
I mój absolutny faworyt, widok z autostrady biegnącej do miasta Smile
[ATTACHMENT NOT FOUND]
A poza tym... kojarzycie parki handlowe IKEI z czerwoną torebką, które budowane są koło obwodnic? U mnie jest coś podobnego Smile
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Generalnie gra zaczęła mnie lekko dezorientować natłokiem obowiązków, ale odkryłem jakie świetne obiekty są w workshopie i znowu się chce grać Wink
Na chwilę obecną (nad) używam parkingów, Willis Tower, Rural Station, mod na zwykły stadion piłkarski (o niebo ładniejszy od tej futurystyki w obiektach specjalnych) obowiązkowy McDonald i budynek biedronki oraz pałac ZUSu.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości