Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Kilka poważnych problemów (korki, zwłoki, śmieci)
#19
Co do korków to wszystko zależy od rozłożenia ruchu, pokierowania go tak aby się nie korkowało czyli jak najmniej skrzyżowań przecinających się czyli tych " + ". Transport również ważny. U mnie w mieście 100k metrem jeździ ponad 4k pasażerów a autobusami 1,6k. 150% na transport ale i tak tworzą się korki zwłaszcza przy połączeniu przemysłu z miastami (masa osobówek).
Moje poprzednie miasto przy 90k mieszkańcach nie miało metra a korki były mniejsze gdyż jak pisałem robiłem jak najmniej skrzyżowań i sporo połączeń z różnych zakątków miasta z autostradą ale zazwyczaj tak iż z jednej strony wjazd z innej wyjazd a samochody i tak potrafią dłuższą zakorkowaną trasą pojechać. Niestety w Simcity 2013 ruch był lepiej zorganizowany bo jak się jakaś ulica mocno korkowała to samochody potrafiły jechać inną drogą a tutaj mimo iż OBOK biegnie druga droga która doprowadzi w to samo miejsce to oni i tak stoją w korku i z 1 drogi korzystają.

Ciekawe jest też to iż mam np. 2 cmentarze i krematorium, 150% na zdrowie (z resztą na wszystkie służby tak mam a miasto i tak prawie 45k przy 80k mieszkańcach przynosi) w użyciu 3 pojazdy z cmentarza i 1 z krematorium a w koło cmentarza/krematorium 5 ciał czeka na transport... 0 korków w tym rejonie.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: