Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Kilka poważnych problemów (korki, zwłoki, śmieci)
#23
Ok, przebudowa miasta zakończona. Udało mi się dość dobrze połączyć drogi 4 pasmowe, 2 pasmowe jednokierunkowe i ronda z dróg dwupasmowych. Miasto po części działa dużo lepiej. Szczególnie przemysł. W 95% przemysł nie ma już korków. System dróg jednokierunkowych dwupasmowych przyniósł dobre skutki. Niestety w strefie mieszkalne (centrum) nie pomogło tak jak bym tego chciał. Przez centrum przebiega autostrada ze zjazdami na rondo z drogi dwupasmowej do której podłączona jest droga 4 pasmowa prowadząca do ronda złożonego z autostrady. Nigdzie nie stworzyły się światła. Problem zaczyna się na skrzyżowaniu rampy zjazdowej z autostrady na rondo dwupasmowe. Samochody dosłownie na siłę się przepychają lub często zdarza się że AI świruje tworząc coś w stylu "proszę jechać pierwszy, nie, niech pan jedzie pierwszy, nie, nalegam". I tak w kółko aż coś się nie odblokuje.
Niezbyt mi się uśmiecha usuwać całą obwodnicę z centrum ale zaczynam sądzić że to jedyne wyjście. CO sądzicie? Jakieś pomysły?
http://cloud-4.steamusercontent.com/ugc/...0871E33E0/

EDIT:
Z transportu publicznego jak na razie mam tylko metro i pociągi pasażerskie. Oblegane są dość konkretnie i zdecydowanie zmniejszyły korki jednak nie eliminują ich.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości