Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
zamarła metropolia
#1
Cześć. Mam dwa pytania związane z zastojem mojego miasta. Najpierw jego opis i całego mojego doświadczenia. Samo budowanie jest tylko trudne jeśli chodzi o korki i finanse na hardzie bo trzeba uważać na nie przy budowaniu usług miejskich. Z mediów sprowadza się do dostawiania tego samego co mi tak bardzo nie przeszkadza ale przydało by się większe urozmaicenie problemów dostosowanych do dróg rozwoju i konfliktu różnych grup społecznych ( przemysł surowcowy i wytwórczy, ośrodek naukowy z zaawansowanym przemysłem czy turystyka ). Nie rozumiem tylko czemu śmietniska potrafią się zapchać w ciągu 5 czy 10 minut na najszybszym tempie, a cmentarze się bardzo wolno zapychają co mi utrudnia odblokowanie dworca z drugiej zakładki budynków unikatowych
Moje miasto ma 180 tysięcy mieszkańców i ma trochę przemysłu rolniczego, drzewnego i wydobywczego z naftowym ale surowce nieodnawialne się w dużym stopniu skończyły. Mam również dużą strefę biurową i budynki unikatowe na wybrzeżu z strefami handlowymi. Są 4 porty handlowe i turystyczne przy morzu oraz 2 lotniska. Jest rozbudowana linia metra i po dwa rodzaje stacji kolejowych oraz linie autobusowe. Korków też nie ma bo towary są dostarczane przez ciężarówki do sklepów bez problemu. Mam 3 uniwersytety dość dużo szkół podstawowych i średnich. Moje pytania:
1) Czy w moje grze może być bug bo popyt na strefę mieszkalną jest zerowy, a jednocześnie po prawej stronie obok buźki pokazującej zadowolenie pojawiają się liczby i ogólna liczba populacji mi bardzo wolno ale jednak wzrasta. Nie rozumiem tego.
2) Czy przemysł surowcowy wymagający tylko szkół podstawowych i średnich jest do pogodzenia z strefami biurowymi? Bo czytałem tutaj, że nie bo biurowce wymagają uniwersytetów więc może mam zbyt dobrze wykształconą populację i muszę się zdecydować. Chociaż to by mi się wydało dziwne bo w innych grach tego typu to jest do pogodzenia.
3) Podobało by wam się tryb misji w tej grze typu jest pożar to trzeba ugasić, odwozić rannych czy ścigać bandziorów albo nawet robić proste misje tajniak typu śledź, znajdź przez przesłuchanie itd? . Oczywiście tylko dla chętnych.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości