Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Spadek liczby pasażerów transportu publicznego
#1
Cześć,

Mam problem z komunikacją miejską, może już się z czymś takim spotkaliście i udało Wam się jakoś to rozwiązać. Moje miasto liczy już ponad 300 tysięcy mieszkańców, prężnie rozwijam transport publiczny, tzn. rozwijałem do momentu, dopóki liczba ludzi z niego korzystających nagle spadła... Autobusami, metrem, koleją i tramwajami jeździło prawie 15 tysięcy ludzi tygodniowo, a teraz mam ledwie 2-3 tysiące. Nie jestem w stanie ocenić dlaczego się tak stało, ponieważ w tym samym czasie zainstalowałem Snowfall, moda Network Extensions 2 oraz doszło do skażenia wodociągu i ludzie zaczęli masowo chorować. Poszperałem trochę w Internecie, gdzie natrafiłem, że przyczyną tego może być mod. Odinstalowałem go, pojawiły się wówczas problemy, bo mapa nie ładowała się i wyskakiwał komunikat z błędami. Problem rozwiązałem dzięki zapisaniu mapy pod inną nazwą no i to przeszło. Ludzie też już przechorowali, populacja się odbudowała, ale problem jak był, tak dalej jest. Co zrobić by było jak dawniej? 

A może pandemia i tam dotarła, przez co większość siedzi na zdalnej Wink 


Pozdrawiam,
kaveqe
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Spadek liczby pasażerów transportu publicznego - przez kaveqe - 04-01-2021, 17:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości