Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pierwszy gameplay - 35 minut :) Cities: Skylines
#3
Nie mogę się z Tobą zgodzić.
Początkowo można odnieść wrażenie "to przecież Simcity 5!, mapa podobna i ta autostrada!"
Ale zauważ, że w każdej chwili możesz dokupić kawał ziemi - co widać na filmie.
W Cities XL łatwiej planować? U mnie zawsze miasto wychodziło "mieszane", raz budynki małej gęstości, raz średniej, a raz wielkiej i te podziały na klasy ludzi... - ponieważ gęstości odlokowywały się przy pewnej ilości mieszkańców.
Faktycznie, plusem Cities XL było dobre przybliżenie - ale to nie była symulacja, a wszystko było oparte na średniówkach, dzięki czemu mogli sobie pozwolić takie przybliżenie, chociaż i tak po przekroczeniu 1 mln optymalizacja kuleje... W każdym mieście przecież są "puste pola pomiędzy budynkami", ale zawsze możesz planować miasto tak, aby ich nie było. Po czasie będą odblokowane inne budynki i budowle np różnego rodzaju drogi i ulice, autostradę też będziesz mogła przebudować lub zniszczyć - ale przeciez miasto musi mieć dobre połączenie....
Też można rozpocząć grę z odblokowanymi budynkami i budowlami.

Dzisiaj będzie live z gry, mam nadzieję, że Twoje wątpliwości zostaną rozwiązane.
Dla mnie najwazniejsze jest, aby slinik gry był dobrze zaprojektowany - resztę poprawią moderzy Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości