Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pierwszy gameplay - 35 minut :) Cities: Skylines
#10
Pawel napisał(a):Nie mogę się z Tobą zgodzić.
Początkowo można odnieść wrażenie "to przecież Simcity 5!, mapa podobna i ta autostrada!"
Ale zauważ, że w każdej chwili możesz dokupić kawał ziemi - co widać na filmie.
W Cities XL łatwiej planować? U mnie zawsze miasto wychodziło "mieszane", raz budynki małej gęstości, raz średniej, a raz wielkiej i te podziały na klasy ludzi... - ponieważ gęstości odlokowywały się przy pewnej ilości mieszkańców.
Faktycznie, plusem Cities XL było dobre przybliżenie - ale to nie była symulacja, a wszystko było oparte na średniówkach, dzięki czemu mogli sobie pozwolić takie przybliżenie, chociaż i tak po przekroczeniu 1 mln optymalizacja kuleje... W każdym mieście przecież są "puste pola pomiędzy budynkami", ale zawsze możesz planować miasto tak, aby ich nie było. Po czasie będą odblokowane inne budynki i budowle np różnego rodzaju drogi i ulice, autostradę też będziesz mogła przebudować lub zniszczyć - ale przeciez miasto musi mieć dobre połączenie....
Też można rozpocząć grę z odblokowanymi budynkami i budowlami.

Dzisiaj będzie live z gry, mam nadzieję, że Twoje wątpliwości zostaną rozwiązane.
Dla mnie najwazniejsze jest, aby slinik gry był dobrze zaprojektowany - resztę poprawią moderzy Smile


Pawel, chodzi mi o to ze nie ma chodników, placów, a w prawdziwych miastach jest możliwość wstawic w te puste miejsca wszystko, nawet ladne mieszkaniowe budynki, a tu wstaw tą drogę i pare stref i wyjdzie sajgon. No a co dotyczy budynków, popatrz ze miasteczko maleńkie i już po 5-6 takich samych budynkow się powtarzają. No to już naprawdę wstyd, w tym samym CXL 2012 bylo ponad 1000 bydowli, a tu jak narazie ze 100. Przedewszystkim chodzi mi o to, by mieć mozliwosci urbanistyczne takie jak w Cities in Motion 1 + ta wspaniała symulacja oraz zarzadzania z Cities Skylines, i wtedy bedzie super. Mam nadzieje że mnie rozumiesz. Zauważyłam że po zbydowaniu wysypiska, wszystkie smieciarki pojechały jak pociąg jedna i tą samą trasą, no i gdzie ten obiecany inteligentny sposób wypieranie odpowiedniej trasy? To jakiś żart chyba. No cóż ciekawa jestem jak bedzie wyglądał drugi filmik.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości