Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Pierwszy gameplay - 35 minut :) Cities: Skylines
#16
Shattered napisał(a):Za żadne skarby! Jakby zrobili tak jak w Cities XL że nie robimy stref, tylko stawiamy pojedyńcze budynki w życiu bym tego nie kupiła!

Powinno być kilka opcji, skoro sami mówili w wywiadach o tym że chcą pozostawić wolność dla nas w wyborze tego, jak chcemy tworzyć miasta marzeń. Przy obecnym trybie budowania, żadnych marzeń nie będzie, tylko nieregularne rozlazłe i chaotyczne siatki z pustymi działkami w środku.
Tak miasta w realu nie wyglądają, są złożone, skomplikowane i ciekawe, i maja swoje fajne zakątki.
Widzę że u niektóry CXL wywołuje jakaś nie zwyczajną nerwowa reakcje, tam nie wszystko było złe, i tryb budowania nie był dla 5 latków. Na pewno ta gra ma sporo minusów, ale są też i zalety.

A przy obecnym podejściu, nić nie da się tak jak chce zbudować, wracamy do czasu sim city 4, ten sposób jest niepraktyczny!
Bo sama droga już wyznacza kratki na strefy, a ja sama chciałabym je wyznaczać tam gdzie mi pasuje, a nie gdzie mi system gry narzuca!
I ja nie piszę o tym że powinni wsiąść i zmałpować z CXL! Tylko zmodyfikować możliwość rozstawiania stref-kratek samodzielnie, a na nich można na dowolny sposób, budować różnorodne budynki, chcesz by samoistnie i chaotycznie jak grzyby w lesie, przez system, a jak nie, to sam, oraz za pośrednictwem deweloperskich firm obecnych w twoim mieście i z za jego granic, przyjmując projekty firm prywatnych.
Czym to jest źle, może zbyt skomplikowane dla zrozumienie podobnego procesu?
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości