Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Cities: Skylines - Dziennik Dev 1: Drogi
#6
luqa4fun napisał(a):dla mnie jeżeli chodzi o drogi brakuje pasów do zjazdów, robiąc np. zjazd na autostradę robi się automatycznie skrzyżowanie, co według mnie ogranicza bardzo płynny ruch a tym samym przy większych miastach korki, budując zjazd z drogi powinien automatycznie budować się pas zjazdu a nie skrzyżowanie

W zasadzie masz rację. Tak to właśnie wygląda z tymi korkami. Mając tę grę już fizycznie stwierdzam fakt, że drogi nie są do końca dopracowane tak jak bym chciał. Tutaj może niezbyt fortunne porównanie, ale w SimCity 2013 system dróg był bardziej intuicyjny, pomimo tych błędów które czasami się pokazywały przy ich budowaniu. To jednak tylko drobnostka w porównaniu ilości błędów jakie miało SimCity 2013. Myślę, że Paradox jest skory na sugestie graczy i prędzej czy później poprawi te drobne błędy. Nie ma ich w sumie dużo i to mnie cieszy. Bo gra jest świetna. Generalnie można też zgłaszać takie uwagi na forum Paradoxa. Jest to dosyć cenna uwaga a twórcy będę bardzo przychylni Smile.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości