Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Problem ze śmieciami
#7
Widzę, że temat jest bardzo stary, trudno znaleźć rozwiązanie tego problemu gdziekolwiek dlatego pomimo czasu go odnowie.  

Problemem jest element ułatwiający życie z modem Traffic Menager. TM:PE.

Miałem droge 4-pasmową główną. Do niej poza wieloma skrzyżowaniami do mieszkań umieściłem dodatkową drogę na której było centrum odpadów. Wszystko działało do czasu aż użyłem mod TM do tego aby ustawić odcinek drogi 4-pasmowej jako "Piorytetowa". To ustawienie usuwa światła uliczne, blokuje pasy dla pieszych, boczne drogi mają stop, ale również przez to pojawia się BUG powodujący, że śmieciarki nie potrafią znaleźć drogi do budynku (która oczywiście istnieje, jest jasna, klarowna, oczywista, ale AI jej nie widzi). Rozwiązaniem jest cofnięcie ustawienia drogi piorytetowej. 

----ROZWIĄZANIE------
Aby cofnąć ustawienie klikamy w nazwę naszej drogi piorytetowej, wybieramy zieloną linie (dostosuj drogę) i klikamy śmietnik z krzyżykiem (wyczyść zasady ruchu drogowego...). Powinno to wyeliminować bug.

Z jakiegoś powodu śmieciarki mają problem z wjeżdżaniem na drogi ustawione jako piorytetowe. Śmieciarka się pojawia, oblicza droge, z powodu bugu nie może jej znaleźć i się usuwa.

Możliwe że jest inny sposób rozwiązania problemu, ale tylko ten odkryłem.


zdjęcie przedstawia przycisk ustawiający droge jako piorytetową i tym samym utworzenie buga ze śmieciarkami
[Obrazek: cZtqKlx.jpg]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Problem ze śmieciami - przez xWiecior - 15-07-2016, 16:47
RE: Problem ze śmieciami - przez Haraq - 15-07-2016, 20:30
RE: Problem ze śmieciami - przez xWiecior - 16-07-2016, 00:26
RE: Problem ze śmieciami - przez Haraq - 16-07-2016, 12:53
RE: Problem ze śmieciami - przez Egoista - 16-07-2016, 20:58
RE: Problem ze śmieciami - przez bartololo - 10-06-2018, 18:57
RE: Problem ze śmieciami - przez matik7676 - 04-08-2022, 12:10
RE: Problem ze śmieciami - przez krzychu728 - 29-06-2023, 02:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości