Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Feniks - Czyli jak wrócić w (może lepszym stylu)
#3
(30-10-2017, 16:34)SZyMeX napisał(a): Cieszę się że dzięki mnie wróciłeś do gry Smile
Miasto prezentuje się całkiem ładnie. Szczególnie te takie, "centrum" (jeżeli mogę to tak nazwać) na 3 i 4 screenie. Świetnie to  wygląda Smile Gorzej już z tym centrum centrum (xd) na pierwszym zdjęciu. Zbyt kwadratowo. jak dla mnie. W ogóle zacząłem odchodzić od takiego budowania kwadratów i wypełniania tego strefami, teraz wszystko to praktycznie RICO, mniej lub bardziej pokręcone uliczki, no i może czasem gdzieś walnie się ten typowy schemat Wink Może to wszystko idzie dłużej i mozolniej ale inaczej po prostu nie mogę :P
Swoją drogą tak patrząc na te "przedmieścia" (jeszcze do nie dawna było to centrum xD W każdym razie 3,4 screen) tak mi się to spodobało że chyba odłożę w planie dokańczanie terenów portowych i wezmę się za jakieś przedmieścia. Tak więc na moje screeny będzie trzeba poczekać jeszcze trochę dłużej Wink (Kolejne niedokończone tereny pozostawione na rzecz innych :P)

To zaszczyt usłyszeć taki komplement od dobrego budowniczego Duży uśmiech
Co do samych przedmieść to po prostu uwielbiam takie małe domki i budować tam ścieżki i obserwować jak ludzie żyją, chodzą po nich do pracy, sklepów itp. po prostu miód.
Z tym centrum-centrum nie mam na razie dużego planu, chodź na razie tak, prawda wygląda kwadratowo, ale planuje jakieś tam uliczki które wyrwą się schematowi, czy jakieś inne ronda, ogólnie w swoim mieście mam trochę rond i bardzo je lubię :Smile
No i oczywiście planuję coś takiego jak "zielone strefy" czyli coś jak park na manhattanie.
Tja, widziałem u innych już taki schemat, katalog w łapkę i układamy, tylko mi nie starczy pamięci na tyle budynków a i wole budować jak producent nakazał, bo teraz to już dość ciężko znaleźć sensowną prezentacje bez katalogu, (i mówi to ten który również korzysta z RICO Duży uśmiech
A na twoje screeny to mogę i z miesiąc czekać, bo zawsze jak coś wrzucisz to jakiś pomysł wlatuje mi do tej pustej głowy xd 
Z ciekawości spytam, znasz może jakieś assety na parki ? Bo u mnie w mieście to jakiś deficyt jest z tymi parkami.
Już się przyzwyczaiłem to budowania w kwadratach, pomyślałem "skoro nie umiesz budować inaczej to niech to przynajmniej wygląda estetycznie" i z takim mottem buduje dalej Wink
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Feniks - Czyli jak wrócić w (może lepszym stylu) - przez Klaus - 30-10-2017, 18:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości