Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Feniks - Czyli jak wrócić w (może lepszym stylu)
#6
Hejo, witam was wszystkich serdecznie w mojej ostatniej już prezentacji miasta w formie finałowej. 
Dobiłem swój cel i osiągnąłem 60 tyś mieszkańców (no dobrze 59,997) i postanowiłem zostawić to tak jak jest bo szczerze dla mnie jest to pierwsze tak przepiękne miasto jakie mi w ogóle wyszło i jakie mi dobiło do tej liczny (zważywszy, iż CS mam od 2 lat i przez prawie 200h nie umiałem zrobić takiego "cuda") 
[Obrazek: 0hV6hGV.jpg][Obrazek: 4f8IzSc.jpg][Obrazek: vbaxVC9.jpg][Obrazek: NtABibi.jpg][Obrazek: 92ZkQdS.jpg] 
Tak to wygląda w formie finałowej. 
I tak wiem, może to wyglądać troszkę "kwadratowo" jednak ma to swój urok, ponieważ jednak na tym YouTubie czy na innych forach nie ma już miast w formie "strefy", teraz weszły katalogi RICO i różne inne cuda które jednak dla mnie są troszkę monotonne (chodź sam korzystałem w tym mieście z katalogów), po prostu dla mnie odbierało to oryginalność. 
Może za jakiś czas pojawię się z jakimś ciekawszym projektem, szczerze marzy mi się miasto takie jak było w Mirror's Edge. jednak nie mam na to ani koncepcji ani dobrych modów Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Feniks - Czyli jak wrócić w (może lepszym stylu) - przez Klaus - 07-11-2017, 02:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości