Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Parklife Cities: Skylines: Parklife - Pamiętniki Dev #1: Wprowadzenie do obszarów parkowych
#2
Ten dodatek nie ma się ukazać 24 maja? Ogólnie nie wiem jak wy, ale jest to ciekawy pomysł. Przede wszystkim ten dodatek concerts powinien właśnie stanowić jakby jedną z tych dodatkowych możliwości oprócz parków rozrywki, rezerwatów przyrody itd. Według mnie jest to pewne uzupełnienie tego dodatku, który był pospolitym rzuceniem się na kasę, bez większej refleksji ze strony Paradoxu. Jak będzie na promocji z chęcią zakupię, bo sam chciałem w mieście wybudować zoo, poza tym jak grałem jeszcze w Cities XL to stworzyłem park rozrywki. Dla mnie osobiście niespodziewany dodatek, który oceniam na duży plus, bo w końcu odnosi się także do terenów podmiejskich (rezerwaty przyrody). Z drugiej strony czekam na jakiś dodatek, który w końcu zrobi coś ze strefami przemysłowymi, bo fabryki na 4 lub 6 pracowników to kpina, a same specjalizacje są strasznie ubogie, nie wspominając już o rolnictwie, który ma się nijak do tego z innych City Builder-ów.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
RE: Cities: Skylines: Parklife - Pamiętniki Dev #1: Wprowadzenie do obszarów parkowych - przez matthew94s - 01-05-2018, 23:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości