Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Array Index is Out Of Range
#5
Też sie borykam z tym błędem i też wydaje mi się, że to zależy od któregoś moda. Chętnie podrzucę log albo sam zerknę, problem w tym, że za jestem zielony i nie wiem gdzie w nim szukać.

U mnie błąd pojawił się po zalogowaniu - po zamknięciu okienek pozwalał na dalszą grę, po paru zapisach gra cieła klatki po klikadziesiąt sekund jedna, praktycznie nie dało się nic zrobić po za usuwaniem linni autobusowych etc.
Poczytałem, że często komunikacja szwankuje i się nawrastwiają cimy. Usunąwszy wszystkie połączenia zapisałem ponownie ostatnie zapisy oraz kilka starszych ( 2 -3 dni ). Główny zapis nie zadziałał ale po powrocie do wcześniejszego i rozprowadzeniu komunikacji na nowo błąd zniknął i pozwolił na dalszą grę. Nie budowałem dokładnie tych samych rzeczy, zrezygnowałem z budynków komunikacji z warsztatu które zbudowałem w tym czasie w którym pojawiły się błedy. Niestety trwało to do dzisiaj, po raz kolejny mogę okna z błędami zamknąć, podejrzewam, że za chwile gra znowu zawiśnie.
Przestał działać jeden istotny obiekt - dworzec, nie mogę go usunąć z gry, usunąłem sam mod - cimy dalej jakby przez niego przechodzą ale go nie widać - nie wiem czy to nagle zaczęło sprawiać problemy - bo nie sprawiało po moich zabiegach.


Używam menadżera do zwiększenia pojemności autobusów niemniej on także działał bez zarzutu po pierwszych perturbacjach. Do budowania używam wyszukiwarki i stawiam "growable", nie używam rico i mam aktualne anarchie - mogłem ew przesadzić z Ploppable Asphalt itp powierzchniami. Włączonych mam kilka dodatków takżę znajdą się  m in trolleybusy i promy ale one też po usunięciu tras nie wskazywały podejrzeń.

Będę wdzięczny za pomoc, poprzednie miasto poddałem po aktualizacji.
Postuję pierwszy raz i od razu ze standardowym problemem, ale podejrzewam, że nie tylko ja się tutaj tak znalazłem. Smile


Link do loga
https://drive.google.com/file/d/1sZlON5S...sp=sharing
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Wiadomości w tym wątku
Array Index is Out Of Range - przez kabexxx - 04-03-2020, 00:33
RE: Array Index is Out Of Range - przez garfield - 04-03-2020, 13:58
RE: Array Index is Out Of Range - przez kabexxx - 04-03-2020, 20:46
RE: Array Index is Out Of Range - przez garfield - 05-03-2020, 12:33
RE: Array Index is Out Of Range - przez Scott - 22-06-2020, 16:57
RE: Array Index is Out Of Range - przez krzychu124 - 22-06-2020, 20:25
RE: Array Index is Out Of Range - przez Scott - 22-06-2020, 20:54
RE: Array Index is Out Of Range - przez uszol80 - 24-10-2020, 12:13
RE: Array Index is Out Of Range - przez SZyMeX - 24-10-2020, 13:35
RE: Array Index is Out Of Range - przez uszol80 - 25-10-2020, 11:54
RE: Array Index is Out Of Range - przez krzychu124 - 25-10-2020, 19:07
RE: Array Index is Out Of Range - przez uszol80 - 28-10-2020, 11:28
RE: Array Index is Out Of Range - przez krzychu124 - 28-10-2020, 21:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości