Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Mod na odblokowanie wszystkich budynków
#1
Poszukuje moda który pozwala na odblokowanie wszystkich budynków i żeby można było dodać sobie pieniądze na start gry bo chce grać dla ładnego miasta a nie dla rozgrywki standardowej Duży uśmiech a jeśli nie ma w takowym modzie dodawania pieniędzy to w takim modzie to cóż. AK47 :xD: Szczerbol
  Odpowiedz
#2
W menadżerze treści masz mody na nielimitowane pieniądze i na odblokowanie wszystkich obiektów - z wyjątkiem obiektów unikalnych, które musisz sam odblokować.
  Odpowiedz
#3
Obiekty unikatowe można odblokować tym modem: https://steamcommunity.com/workshop/file...=458519223
A jak nie chcesz użyć moda na nieskończone pieniądze tylko sobie je "dodać" to pamiętam, że kiedyś były w workshopie wieże ciśnień które zwiększały twoje przychody o 20 tys. Stawiasz takich kilka i w parę minut jesteś milionerem Wink Ale nie wiem czy już przypadkiem tego nie naprawili, poszukaj czegoś takiego.
  Odpowiedz
#4
Po co tak kombinować? Move It i kopiujesz nim jakiś drogi budynek. I wyburzasz te kopie domyślnym buldożerem. Ja tak robię, gdy zaczynam nową grę z odblokowanymi wszystkimi kamieniami milowymi (ale nie gram na nieskończoną ilość pieniędzy - kiedy tygodniowy bilans się wyrównuje, już wtedy gram całkowicie uczciwie).
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości