Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Problem ze śmieciami
#1
Witam!

Ostatniego czasu napotkałem dziwny błąd, który sprawia, że z Centrum Recyklingu nie wyruszają śmieciarki, mimo, iż całe miasto tego potrzebuje. Próbowałem zwiększać, zmniejszać budżet, ale to nic nie daje. W zakładce budynku jest napisane: śmieciarki w użyciu: 0/16... 

Czy wie ktoś jak to naprawić? 

Dodam też, że w mieście nie ma korków. Jest to dopiero małe miasteczko.
 Podziękowali: lulok
  Odpowiedz
#2
Miałem kiedyś dawno taki sam problem, i wtedy z tego co pamiętam pomogło mi umiejscowienie wysypiska/spalarni w innym miejscu.
  Odpowiedz
#3
(15-07-2016, 20:30)Haraq napisał(a): Miałem kiedyś dawno taki sam problem, i wtedy z tego co pamiętam pomogło mi umiejscowienie wysypiska/spalarni w innym miejscu.

Pomogło, dziękuję! 

Wiesz może czemu tak się stało?
  Odpowiedz
#4
Też się zastanawiałem wtedy, i do dzisiaj nie wiem dlaczego Duży uśmiech
  Odpowiedz
#5
Dziękuję panowie , tez miałem taki sam problem, że jedna centrum wukluczało drugie albo jechała tylko jedna smieciarka

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
#6
Troszkę odświeżę temat, żeby nie śmiecić. Mam trochę podobny problem. Nie mam korków, i tak samo albo wyjeżdżają 0-2 śmieciarki na ileś dostępnych, próbowałem przestawiać spalarnie, budować w różnych miejscach, ale problem istnieje w tym ze śmieciarki w ogóle nie chcą wyjeżdżać z spalarń, centrów recyklingu.. Budżet mialem niski i jego zmiana tez nic nie daje, ale i jakąś spalarnie trochę zcheetowaną czego w sumie nie zauważyłem Duży uśmiech kiedy stawiam inne z których korzystałem wcześniej i normalnie funkcjonowały. Ktoś? Coś? Doradzi ? Wink Pozdrawiam wszystkich.
  Odpowiedz
#7
Widzę, że temat jest bardzo stary, trudno znaleźć rozwiązanie tego problemu gdziekolwiek dlatego pomimo czasu go odnowie.  

Problemem jest element ułatwiający życie z modem Traffic Menager. TM:PE.

Miałem droge 4-pasmową główną. Do niej poza wieloma skrzyżowaniami do mieszkań umieściłem dodatkową drogę na której było centrum odpadów. Wszystko działało do czasu aż użyłem mod TM do tego aby ustawić odcinek drogi 4-pasmowej jako "Piorytetowa". To ustawienie usuwa światła uliczne, blokuje pasy dla pieszych, boczne drogi mają stop, ale również przez to pojawia się BUG powodujący, że śmieciarki nie potrafią znaleźć drogi do budynku (która oczywiście istnieje, jest jasna, klarowna, oczywista, ale AI jej nie widzi). Rozwiązaniem jest cofnięcie ustawienia drogi piorytetowej. 

----ROZWIĄZANIE------
Aby cofnąć ustawienie klikamy w nazwę naszej drogi piorytetowej, wybieramy zieloną linie (dostosuj drogę) i klikamy śmietnik z krzyżykiem (wyczyść zasady ruchu drogowego...). Powinno to wyeliminować bug.

Z jakiegoś powodu śmieciarki mają problem z wjeżdżaniem na drogi ustawione jako piorytetowe. Śmieciarka się pojawia, oblicza droge, z powodu bugu nie może jej znaleźć i się usuwa.

Możliwe że jest inny sposób rozwiązania problemu, ale tylko ten odkryłem.


zdjęcie przedstawia przycisk ustawiający droge jako piorytetową i tym samym utworzenie buga ze śmieciarkami
[Obrazek: cZtqKlx.jpg]
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości