Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Region gdzieś na ziemi amerykańskiej
#1
Jak zwykle - witam serdecznie Smile
żeby podtrzymać tradycję - nie nazywam miasta (ani regionu w tym przypadku) i każdy może w swojej wyobraźni je nazwać tak jak chce.
Nie dam narazie zbyt dużo zdjęć, żeby stworzyć popyt - wiadomo jak działa rynek :P

Miasto oczywiście budowane w trybie normalnym (czyli takim, że hajs nie jest ograniczony) z kilkoma modami ułatwiającymi mi i komputerowi czasu i energii.

Nasz region leży u wybrzeży oceanu spokojnego, w północnej części kaliforni. Możemy znaleźć tu obszary rolnicze, plaże, studia filmowe, stadiony, tory wyścigowe, kurorty, fawele, przemysł i wiele, wiele innych elementów współczesnego regionu. Miasto gubernatorskie - Los Alamos leży na wyspie Ventura. Cały region nie jest ogromnym miejscem, ale zawiera wszystkie gałęzie przemysłu, handlu oraz turystyki, które wykształciły się w tym pięknym i urodzajnym miejscu.


A na pierwszy strzał idzie centrum miasta (Downtown, Manhattan oraz Acquire):

[Obrazek: uXv3OvL.jpg]

Drugim miejscem wartem uwagi jest Los Dominos:

[Obrazek: 3Dvb2Lt.jpg]

Oraz widok ze statku płynącego obok regionu:

[Obrazek: NqZ2rzE.jpg]

Oczywiście - historie, wstawki, opowiadania o danych miejscach będą progresywnie dodawane do kolejnych odpowiedzi na wątek Smile

Pozdrawiam i zapraszam do komentarzy (choć niewiele tu do oceniania)
 Podziękowali: krzychu124 , SZyMeX , garfield
  Odpowiedz
#2
daj wyższą panoramę na region
  Odpowiedz
#3
Proszę bardzo Smile

Witamy Was wszystkich w American Airlines. Przelatujemy właśnie nad regionem ***. Jak na piedestale widzimy Los Alamos, stolicę tego regionu. Samo miasto zasiedla 4 miliony mieszkańców, z czego 1,5 miliona to studenci czterech uniwersytetów znajdujących się na terenie miasta. Jeżeli chcecie odpocząć i się zabawić to polecam serdecznie tygodniowy wyjazd do Gorky Park - cudowne miejsce, z cudownymi widokami i odrobiną miejsc do zabawy <hihihi>. Jeżeli jednak jesteście tu w sprawach biznesowych to w centrum oraz na Manhattanie czeka was również wiele rozrywek, hoteli i miejsc usuługowo-biurowych. To tam znajduje się centrum administracyjne regionu (Cold Ave.):[Obrazek: but76Ev.jpg]

Jeżeli dotarliście już do Dolnego Miasta (Downtown) to nie może Was ominąć cała promenada w Harbour. Możemy tam znaleźc ponad 100 sklepów z pamiątkami, przekąskami oraz starociami. Jednak nie zostaniecie tam na długo, dzielnica nie oferuje żadnych hotelików ani pensjonatów. Mieszkańcy tej dzielnicy to spokojni starcy oczekujący ciszy i spokoju - jest to w końcu jedna z najstarszych dzielnic miasta, której najstarszym budynkiem jest stary maneż stojący tu od 1799. jednak możemy tu zasmakować lokalnych (jak i innych) pyszności w 40 restauracjach i barach!

[Obrazek: EEaUB0P.jpg]

Do miasta możecie dojechać dalekobieżnymi pociągami biegnącymi do stacji King's Cross. Na zdjęciu w wykonaniu Adama Portova możemy zauważyć codzienny wieczorny korek autobusów zatrzymujących się na przystanku Central City (łączy on 7 linii z każdego zakątka regionu). Trochę będziecie musieli poczekać:

[Obrazek: 6iWT0Ml.jpg]

Ostatnim zdjęciem w naszej lotniczej agencji jest widok z drona na chlubę miasta - Santa Monica. Największa, najbogatsza i najbardziej rozpoznawalna plaża w regionie. Na zdjęciu widzimy oczywiście park sportowy przy plaży oraz hotele i mieszkania stojące tuż przy autostradzie lokalnej - Beach Road:

[Obrazek: MkBb34n.jpg]
 Podziękowali: SZyMeX , krzychu124
  Odpowiedz
#4
Tym razem przejdziemy się spacerkiem po okolicy mniej zabudowanej. Pocztówka z Brompton - jednej z najbardziej zamieszkanych dzielnic. Niestety warunki mieszkalnictwa i same zarobki mieszkańców tego miejsca są dość wątpliwe. Większość ludzi tam to imigranci z Meksyku, Rosji i Afryki, co doprowadza do sytuacji, gdzie przestępczość w tym rejonie jest wysoko ponad średnią regionu. Nie polecałbym przechadzać się nocą po Foreman Street, nie wiadomo co może nas tam zaatakować. W tyle oczywiście linia dolnego miasta:

[Obrazek: 2rOkf0X.jpg]

Widok na róg Bohan i King's Cross. Poszukiwacze miejskich zakątków mogą odwiedzić opuszczony bar na rogu Old Port St. i Waterfall Av.:

[Obrazek: 7AH03t1.jpg]

Ostatnie zdjęcie z drona na dziś to widok od południa na Manhattan. W lewej częsci zdjęcia widzimy 4 największe hotele połączone z kasynami. To tam nagrywano słynny film "21". Na King's Cross, zaraz obok kanału retencyjnego widzimy wielki jasny budynek - jest to urząd gubernatorski regionu. To tam swoją prace wykonuje nasz gubernator Gowell oraz 3500 urzędników. Jest to najlepiej skomunikowane miejsce w mieście. Możemy tam dotrzeć z 4 różnych stron regionu za pomocą alej (North Av., Canton Bridge, Mainland Av. oraz St.Angel Av.), dodatkowo zatrzymuje się tam prawie każda linia autobusowa, tramwaje. Jeśli jeszcze tego za mało to możemy tam dojechać autostradą okrążającej całe Downtown - Seaside Expressway

[Obrazek: 2xu8csP.jpg]
 Podziękowali: krzychu124
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości