Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Region gdzieś na ziemi amerykańskiej
#1
Jak zwykle - witam serdecznie Smile
żeby podtrzymać tradycję - nie nazywam miasta (ani regionu w tym przypadku) i każdy może w swojej wyobraźni je nazwać tak jak chce.
Nie dam narazie zbyt dużo zdjęć, żeby stworzyć popyt - wiadomo jak działa rynek :P

Miasto oczywiście budowane w trybie normalnym (czyli takim, że hajs nie jest ograniczony) z kilkoma modami ułatwiającymi mi i komputerowi czasu i energii.

Nasz region leży u wybrzeży oceanu spokojnego, w północnej części kaliforni. Możemy znaleźć tu obszary rolnicze, plaże, studia filmowe, stadiony, tory wyścigowe, kurorty, fawele, przemysł i wiele, wiele innych elementów współczesnego regionu. Miasto gubernatorskie - Los Alamos leży na wyspie Ventura. Cały region nie jest ogromnym miejscem, ale zawiera wszystkie gałęzie przemysłu, handlu oraz turystyki, które wykształciły się w tym pięknym i urodzajnym miejscu.


A na pierwszy strzał idzie centrum miasta (Downtown, Manhattan oraz Acquire):

[Obrazek: uXv3OvL.jpg]

Drugim miejscem wartem uwagi jest Los Dominos:

[Obrazek: 3Dvb2Lt.jpg]

Oraz widok ze statku płynącego obok regionu:

[Obrazek: NqZ2rzE.jpg]

Oczywiście - historie, wstawki, opowiadania o danych miejscach będą progresywnie dodawane do kolejnych odpowiedzi na wątek Smile

Pozdrawiam i zapraszam do komentarzy (choć niewiele tu do oceniania)
 Podziękowali: krzychu124 , SZyMeX , garfield
  Odpowiedz
#2
daj wyższą panoramę na region
  Odpowiedz
#3
Proszę bardzo Smile

Witamy Was wszystkich w American Airlines. Przelatujemy właśnie nad regionem ***. Jak na piedestale widzimy Los Alamos, stolicę tego regionu. Samo miasto zasiedla 4 miliony mieszkańców, z czego 1,5 miliona to studenci czterech uniwersytetów znajdujących się na terenie miasta. Jeżeli chcecie odpocząć i się zabawić to polecam serdecznie tygodniowy wyjazd do Gorky Park - cudowne miejsce, z cudownymi widokami i odrobiną miejsc do zabawy <hihihi>. Jeżeli jednak jesteście tu w sprawach biznesowych to w centrum oraz na Manhattanie czeka was również wiele rozrywek, hoteli i miejsc usuługowo-biurowych. To tam znajduje się centrum administracyjne regionu (Cold Ave.):[Obrazek: but76Ev.jpg]

Jeżeli dotarliście już do Dolnego Miasta (Downtown) to nie może Was ominąć cała promenada w Harbour. Możemy tam znaleźc ponad 100 sklepów z pamiątkami, przekąskami oraz starociami. Jednak nie zostaniecie tam na długo, dzielnica nie oferuje żadnych hotelików ani pensjonatów. Mieszkańcy tej dzielnicy to spokojni starcy oczekujący ciszy i spokoju - jest to w końcu jedna z najstarszych dzielnic miasta, której najstarszym budynkiem jest stary maneż stojący tu od 1799. jednak możemy tu zasmakować lokalnych (jak i innych) pyszności w 40 restauracjach i barach!

[Obrazek: EEaUB0P.jpg]

Do miasta możecie dojechać dalekobieżnymi pociągami biegnącymi do stacji King's Cross. Na zdjęciu w wykonaniu Adama Portova możemy zauważyć codzienny wieczorny korek autobusów zatrzymujących się na przystanku Central City (łączy on 7 linii z każdego zakątka regionu). Trochę będziecie musieli poczekać:

[Obrazek: 6iWT0Ml.jpg]

Ostatnim zdjęciem w naszej lotniczej agencji jest widok z drona na chlubę miasta - Santa Monica. Największa, najbogatsza i najbardziej rozpoznawalna plaża w regionie. Na zdjęciu widzimy oczywiście park sportowy przy plaży oraz hotele i mieszkania stojące tuż przy autostradzie lokalnej - Beach Road:

[Obrazek: MkBb34n.jpg]
 Podziękowali: SZyMeX
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości