Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Zbugowane rondo... chyba.
#1
Witam wszystkich.
Mam problem z rondem (załączony screen). Nie mam pojęcia z jakiego powodu prawie cały czas jest zakorkowane. Na załączonym screenie zaznaczyłem strzałką problem. Otóż prawie każdy pojazd zatrzymuje się w tym właśnie miejscu. Sporadycznie ruch idzie płynnie, ale przeważnie jest tak jak na obrazku. Wcześniej było tam rondo zrobione z 6 pasmowej jednokierunkowej drogi, ale zmieniłem z powodu przejść dla pieszych, które powodowały podobny problem. Niestety gra jak by tego nie zauważyła. Może ktoś z Was miał podobny problem i zna rozwiązanie? Proszę o pomoc.
  Odpowiedz
#2
A nie jest przypadkiem tak, ze wszystkie samochody zmieniają tam pas ruchu??
  Odpowiedz
#3
Wydaje mi się, że nie. To środkowy pas i większość pojazdów jedzie dalej rondem, a stosunkowo niewielka ich część kieruje się na autostradę tym wjazdem na wprost. Poza tym jak pisałem wcześniej czasem ruch jest płynny, a nie zauważyłem, żeby znacząco zmieniał się rozkład ruchu. Te samochody nawet kiedy są same na tym odcinku ronda i tak się zatrzymują, dokładnie tam, gdzie wskazany na screenie pojazd.
  Odpowiedz
#4
Chyba problem rozwiązałem. Przebudowałem całość kolejny raz i po 15 minutowej obserwacji wszystko wygląda normalnie. Oczywiście co było przyczyną nadal pozostaje wielką tajemnicą lasu Duży uśmiech . Teraz skrzyżowanie wygląda jak poniżej.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości