Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
mod do wprowadzenia rusztowań przy budowie budynków unikalnych
#1
Witam

Poszukuję moda (i niestety póki co nie znalazłem), który wprowadzałby bardziej realistyczne budowanie budynków. Nie od dziś wiemy, że wybudowanie np takiego shanghai tower nie polega na położeniu gotowego obiektu i już. Taka budowa trwa kilka, a czasem nawet kilkanaście lat. A tymczasem w CS postawienie ściągniętego assetu wiezowca polega na kliknięciu i już. Chciałbym by powstał (chyba że już jest) mod, który na wzór rusztowań z budynków strefowych tworzył coś podobnego w budynkach unikalnych i RICO, najlepiej z opcją ustawienia czasu (ah marzenia). W simcity4 największe biurowce ściągnięte z neta potrafiły się budować nawet kilkanaście minut. czegoś takiego mi brakuje. Bym np przez 30 minut zwiedzania miasta widział, jak cała dzielnica downtown się wznosi i wznosi, że miasto żyje budową, że tam coś się dzieje, a nie tylko same gotowe budynki.
  Odpowiedz
#2
W grze występuje wartość czasu budowy (m_contructionTime).
Niestety nie orientuje się jakie wartości są ustawione dla budynków z warsztatu. Domyślnie jest to wartość 30, dla budynków które może postawić użytkownik, natomiast w edytorze zasobów wartość ta jest tymczasowo resetowana do 0, żeby nie trzeba było czekać na budynek(symulacja nie działa).

Być może dla tych budynków czas budowy również jest ustawiony na 0, a co za tym idzie brak animacji budowania. Co więcej nie wszystkie rodzaje budynków (AI) wspierają animację budowania.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości