Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
pracownicy
#1
Witam mam taki problem w moim mieści mam 14k mieszkańców wybudowałem im Rejon Przemysłowy i wysakuje mi ciągle informacja Brak wystarczającej liczy pracowników nwm o co chodzi mają wszystko dojazd wode prąd. :?:
  Odpowiedz
#2
A jakiej wielkości jest ten rejon przemysłowy i ile masz szkół?
  Odpowiedz
#3
Szkół mam 5 2 podstawowe 2 średnie i 1 uniwersytet a co do przemysłu nie jest taki duży.
  Odpowiedz
#4
I jeszcze jest taki mały problem zrobiłem im stefy mieszkalne te małe jak i duże i oni się jakoś zabardzo nie wprowadzają od czego to zależy?
  Odpowiedz
#5
To zależy od dojazdu i atrakcyjności miasta. Postaw im trochę parków, a powinno się poprawić. Wink Masz dużo szkół jak na takie miasto. Możesz wyłączyć kilka, albo wybudować osiedle dla robotników blisko przemysłu z dobrym dojazdem Wink
  Odpowiedz
#6
Raczej na pewno masz zbyt dobrze wykształcone społeczeństwo. W przemyśle pracują ludzie najgorzej wykształceni a ty mając tyle szkół kształcisz samych magistrów, którzy potem nie chcą pracować w fabrykach. Kilka szkół możesz śmiało wyłączyć. Nie wiem jak wygląda komunikacja miejska w twoim mieście, ale powinieneś poprowadzić linię autobusową ( a najlepiej klika) z dzielnic mieszkalnych do przemysłowej.
  Odpowiedz
#7
Masz za mało ludzi. Tak to jest jak stawia się nagle wiele fabryk.
Zapraszam na kanał na Youtubehttps://www.youtube.com/c/TomekPietrzakTibotomek
Smile
  Odpowiedz
#8
To co napisał Tibotomek, to nie Simcity czy XXL że walisz strefę i czekasz, w Skylines miasto rozbudowujesz stopniowo: możesz od razu zaplanować dużą strefę przemysłową czy mieszkalną ale działki udostępniaj stopniowo (stopniowo "zamalowywać" kwartały ulic wybranymi strefami). Inaczej wciąż będziesz miał chroniczne niedobory pracowników lub pracy lub wykształconych ludzi lub towarów, padające sklepy itp.
Budujemy STOPNIOWO, mieszkania, do tego przemysł/biura, trochę sklepów, powoli szkoły itd.
  Odpowiedz
#9
Ja mam zawsze ten sam problem, gdy strefa przemysłowa jest zbyt odseparowana od miasta. I nie pomagają żadne środki transportu. Albo budować przemysł od razu niedaleko innych zabudowań albo dobudowywać strefy niedaleko wysuniętej "wyspy".
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości